O nás

Jsme Čistírna oděvů Royal Clean jež působí na českém trhu od roku 1994. Jsme tradičním českou společností s dlouholetou praxí v oboru. Čištění oděvů provádí profesionální tým s dlouholetou praxí v oboru a vysokou odbornou úrovní. Pracovníci poboček našich čistíren jsou pravidelně školeni k využívání novinek v oboru tak, aby udržely krok s vývojem nových materiálů, které kladou specifické požadavky na následné čištění oděvů. Naše čistírny oděvů jsou ekologické a používají ekologické stroje. Zároveň však při údržbě prádla používáme moderní technologické způsoby čištění oděvů a úprav vláken po čištění takzvanou apretací – (obnoví nemačkavost oděvů a zvýší odolnost vůči špinění). Tato metoda je maximálně šetrná k zachování životnosti materiálů. 

Zakázky jsou žehleny ručně na profesionálních žehlicích prknech, které látku neprožehlí a neoleští. Vysoký důraz je kladen na čištění a žehlení pánských košil, které jsou následně nadýchané a příjemné na nošení. Naše společnost se zaměřuje na sledování nových trendů v oblasti čištění a jejich uvádění v praxi. Vzhledem k četnosti našich poboček umístěných v dobře dostupných lokalitách na Praze 1, Praha 3, Praha 6, Praha 7 a Praha 10 jsme blíže našim klientům. Výsledkem tohoto marketingu je bezproblémová a neriziková údržba všech textilních a kožených materiálů, včetně umělotin a koženek a jiných rizikových materiálů. Prioritou naší společnosti vždy je a byla kvalita a rychlost služby, ze které vychází spokojený zákazník.

PROČ ZROVNA MY ?

Profesionální zkušenosti, Věnujeme s maximální péči o vaše oblečení, rozdělujeme typ látky a materiál tak abychom zvolili ten nejšetrnější způsob čištěni.

Naše ceny jsou velmi dostupné a snažíme se aby vám vyhovovali. Samozřejmostí jsou určité slevy, které záleží na počtu čištěných oděvů.

Šetříme Vám čas a snažíme se aby jste se mohli více věnovat rodině, proto nechte na nás praní a čištění oděvů, my se postaráme za vás.

Zapomenete si vyčistit oblečení pro rozhovor / obchodní jednání, nevadí. S naší expresní dodávkou dostanete prádlo za méně než 24hodin.

Pokud jste si zapomněli vyčistit oděvy na jednaní, obchodní schůzku, promoce svých blízkých nebo jen oblek do práce ? Nevadí, jsme schopni Vám vyčistit oděvy do 24 hodin a doručit je na vaší adresu.

Close Zoom
Kopírování na tomto webu je ZAKÁZÁNO!