Naše služby-test

Naše služby

Naše chemické čištění poskytuje vysoce kvalitní péči pro zachování tvaru a druhu Vašeho oblečení, zabraňuje smršťování a deformaci u obleků a všech jemných tkanin. Ujišťujeme Vás, že Vaše prádlo je v dobrých rukou, a budete spokojení s naší kvalitní a přátelskou službou.

Chemické čištění

Chemické čištění

Naše chemické čištění poskytuje vysoce kvalitní péči pro zachování tvaru a druhu Vašeho oblečení, zabraňuje smršťování a deformaci u obleků a všech jemných tkanin. Ujišťujeme Vás, že Vaše prádlo je v dobrých rukou, a budete spokojení s naší kvalitní a přátelskou službou.

-čistíme pro firmy, divadla, muzea i restaurace
-čištění dámských šatů, kostýmů, značkových šatů
-čištění pánských obleků, fraků, jaketů,
-čištění svatebních šatů a oděvů pro družičky
-čištění historických oděvů
-čištění kůží a kožešin, suché a mokré čištění
-péče ochrana textilu apretací, impregnací
-nově – účinná ochrana proti domácím škůdcům textilu
-mokré čištění prádla, košil a jemných tkanin
-údržba všech druhů textilií, závěsů, záclon, přehozů, potahů

Laundry

Laundry

Pereme veškeré osobní prádlo od ponožek po ložní prádlo. Vaše oděvy vypereme, ošetříme, vysušíme a složíme do igelitové tašky. Na přání Vám oděvy můžeme za příplatek vyžehlit a složit.

We will clean your clothes, dry and fold into a plastic bag Upon request, we can add and arrange clothing at an additional cost.

Vaše prádlo vypereme, vysušíme a následně úhledně složíme do igelitové tašky.

Postaráme se o:
-veškeré osobní prádlo
-povlečení, ručníky, utěrky
-na přání za poplatek vyžehlíme
Voňavé a čisté prádlo stačí uklidit do skříně.

SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY

SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY

Víme, že chcete, aby Vaše svatební šaty vypadaly naprosto perfektně – ať už pro Vás, či budoucí generace. Náš speciální program čistění svatebních šatů a večerních rób Vám zajistí, že jejich původní stav vydrží po mnoho let. Naše ruční péče kontroluje kvalitu čištění a samozřejmostí je zabalení do kvalitního ochranného obalu.

KOŽENÉ ODĚVY A SEMIŠ

KOŽENÉ ODĚVY A SEMIŠ

Royalclean čistírna Vám vyčistí celou řadu oděvů z kůže či semiše, včetně sak, obleků, kabátů, vest, sukní, kalhot, rukavic a kabelek. Kůže mají své specifické, velmi individuální vlastnosti a jsou proto velmi oblíbenými. Kůže jsou však pro svůj extrémní charakter náchylné k hloubkovému znečištění nebo poškození i při běžném používání. Škodí jí slunce, prach, špína, mastnota, sůl, déšť, fyzická teplota a otěr, vlhkost ovzduší.

IMPREGNACE - APRETACE

IMPREGNACE - APRETACE

IMPREGNACE aplikovaná impregnačními prostředky během pracího cyklu zaručuje aktivaci i stabilizaci prostředku, která následně vytvoří nebo obnoví vodoodpudivost povrchové vrstvy tkaniny. Tato forma impregnace je mnohem účinnější a trvanlivější než impregnace prováděné nástřikem.

APRETACE na všechny druhy oděvů. Je to konečná úprava tkanin pro dosažení lepšího vzhledu a odolnosti v zamezení pomačkání a zašpinění oděvu. Oděv se stává více odolný proti přírodním vlivům, prachu a smogu, doba zhotovení objednané apretace je 24h. Impregnaci i apretaci aplikujeme po vyčištění oděvu. Dodací lhůta je smluvní podle náročnosti čistění.

ŽEHLENÍ

ŽEHLENÍ

Provádíme vysoce kvalitní žehlení Vašeho prádla, ať již u nás zároveň perete, nebo jen potřebujete, aby za Vás někdo vyžehlil hromadu prádla. Za dostupné ceny Vám pak zbyde více času pro Vaše atributy.

VODNÍ AQUA ČISTĚNÍ

VODNÍ AQUA ČISTĚNÍ

V dnešní době se setkáváme s mnoha textilními výrobky, které jsou složené z jednoho typu vlákna a nebo ze směsí několika přírodních vláken. Jemná vlákna jako např. kašmír nebo hedvábí musí být čištěny s velkou péčí. Toto samé platí i o citlivých módních aplikacích, ale také pro textilní výrobky, které jsou znečištěné skvrnami či nepříjemným zápachem. Proto doporučujeme zvolit čištění na vodní bázi.Kromě standardního čištění oděvů můžeme zákazníkům nabídnout novinku tzv. AQUA čištění – to je chemické čištění vodou, využívá se hlavně u oděvů u nichž je povoleno pouze chemické čištění. Toto čištění doporučujeme u všech typů kalhot, dekoračních látek, potahů, u některých typů bund a hlavně u oděvů, které z důvodu ozdobných aplikací nemohou být čištěny chemicky, neboť by došlo k jejich poškozen

Košilový servis

Košilový servis

Vaše košile prochází precizní ruční prací. Ať už dáváte přednost mít košile složené nebo vyvěšené, naškrobené nebo nenaškrobené, nabízíme nejlepší kvalitu. Zakázky přijímáme již od jednoho kusu. Žehlíme Vaše košile ručně a dbáme na domácí přístup. Vaší košili předpřipravíme, odstraníme nečistoty, jak na límečku, tak rukávech, po té použijeme vodní cestu a použijeme kvalitní prací prostředky, používáme značkové prací prášky a domácí ekologické mýdlo. Po vyprání neurychlujeme sušení v sušících strojích, ale necháváme volně doschnout, aby košile neztratili vůni z aviváže. Samozřejmostí je ruční profesionální žehlení a připravení do ochranné folie. Na přání zákazníka také košile složíme do balíčků bez příplatku. Na každé pobočce můžete využít slevu na čištění košil a to při dosažení 10 kusů na jedné zakázce a více.

BYTOVÝ TEXTIL

BYTOVÝ TEXTIL

Čištění bytového textilu - máme na mysli veškeré textilní výrobky, které máte v domácnosti. Tím jsou ručníky, osušky, župany, povlečení, prostěradla, polštářky, přehozy, ubrusy, deky či plédy, potahy na matrace, sedačky ať už hotové nebo ušité přímo na míru. Rádi Vám pomůžeme tyto materiály a barevných kombinace vyčistit a tak znovu oživit vzhled výrobku Vašeho domova.

DIVADELNÍ A MAŠKARNÍ KOSTYMI

DIVADELNÍ A MAŠKARNÍ KOSTYMI

Nabízíme své služby čištění a praní kostýmů všem společnostem produkujícím filmy i pro společnosti produkující muzikály. V dohodnutém termínu pro kostýmy přijedeme, vyzvedneme špinavé a v dohodnutém termínu opět přivezeme vyčištěné či vyprané pověšené na ramínku.Pro divadla čistíme i opony menších rozměrů.V případě zájmu o čištění nás kontaktujte, rádi vám zašleme ceník a bližší informace.

ÚPRAVY A OPRAVY ODĚVŮ

ÚPRAVY A OPRAVY ODĚVŮ

Spolupracujeme s profesionální dámskou a pánskou krejčovnou, která Vám dokáže velmi precizně a kvalitně opravit jakýkoliv druh látky i materiálu včetně kožených výrobků. Provádíme opravy zipu u všech tipu bund, kalhot, ale i batohu a tašek. tip :Výměna zipů, zkrácení rukávů, zúžení v bocích, zkrácení,délky, zkrácení i prodloužení, oprava podšívky, úpravy džínu, výměna gum, oprava roztržené kapsy, oprava spacích pytlů a to není zdaleka vše.

VODĚODOLNOST - OUTDOOR

VODĚODOLNOST - OUTDOOR

-Vašemu outdoorovému vybavení zajištujeme hloubkové čištění pro zbavení roztočů, apretaci oděvu a impregnaci. Oděv se tak stává více odolný proti přírodním vlivům, prachu a smogu. -Textilní materiály, ze kterých je konstruované outdoorové materiály jsou určeny pro speciální praní a čištění mokrou a suchou cestou. -Dodržováním těchto instrukcí dosáhnete co nejlepších výsledků při čištění a údržbě. -Rozlišujeme dva typy outdoorového materiálu a to podle druhu jejich náplně na péřové a syntetické, podle toho se liší jejich údržba.

Close Zoom
Kopírování na tomto webu je ZAKÁZÁNO!