košilový servis

Vaše košile prochází precizní ruční prací. Ať už dáváte přednost mít košile složené nebo vyvěšené, naškrobené nebo nenaškrobené, nabízíme nejlepší kvalitu. Zakázky přijímáme již od jednoho kusu. Žehlíme Vaše košile ručně a dbáme na domácí přístup. Vaší košili předpřipravíme, odstraníme nečistoty, jak na límečku, tak rukávech, po té použijeme vodní cestu a použijeme kvalitní prací prostředky, používáme značkové prací prášky a domácí ekologické mýdlo. Po vyprání neurychlujeme sušení v sušících strojích, ale necháváme volně doschnout, aby košile neztratili vůni z aviváže. Samozřejmostí je ruční profesionální žehlení a připravení do ochranné folie. Na přání zákazníka také košile složíme do balíčků bez příplatku.

Pereme veškeré osobní prádlo od ponožek po ložní prádlo. Vaše oděvy vypereme, ošetříme, vysušíme a složíme do igelitové tašky. Na přání Vám oděvy můžeme za příplatek vyžehlit a složit.

Pereme od hedvábného povlečení, přikrývek a všeho mezi tím, všemu věnujeme náležitou péči. Náš premium servis Vám prádlo dokonale složí a prádlo ovoní svěžestí a čistotou. Vám stačí uklidit ho do skříně.

Další služby